Szamba betonowe Tarnobrzeg

SZAMBA BETONOWE TARNOBRZEG

O NAS

Jesteśmy czołowym producentem szamb betonowych w Tarnobrzegu, który w branży działa już od kilkunastu lat. W naszej bogatej ofercie każdy klient z pewnością znajdzie odpowiadający mu produkt, który spełniał będzie jego bieżące potrzeby i oczekiwania.

Zbiorniki bezodpływowe, do których należą szamba to najpopularniejsze rozwiązania zwłaszcza dla posiadaczy domków jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych oraz hoteli, które nie mają dostępu do sieci kanalizacyjnej. W naszej niezwykle bogatej ofercie znaleźć można szczelne i odporne na uszkodzenia mechaniczne szamba betonowe. Tarnobrzeg postawił już na wysokiej jakości produkty, a grono zadowolonych klientów z tego miasta stale rośnie. Oferujemy zarówno szamba betonowe jednokomorowe, jak również dwu- i trzykomorowe o różnych pojemnościach. Nasza kompleksowa oferta obejmuje także tani transport, przygotowanie wykopu pod szambo oraz opcjonalnie darmowy montaż zbiornika bezodpływowego. Wybierz trwałe szambo betonowe. Tarnobrzeg wielokrotnie zaufał naszym produktom. Nasze szamba betonowe z powodzeniem mogą być stosowane również na gruntach podmokłych.

szamba betonowe Tarnobrzeg

ZBIORNIKI NA SZAMBO TARNOBRZEG!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE W TARNOBRZEGU

Jeśli chodzi o szczelne i trwałe szamba betonowe, Tarnobrzeg może liczyć na naszą kompleksową ofertę. Oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji zamówienia, szybki transport i montaż. Po wcześniejszym uzgodnieniu transport możliwy jest jeszcze tego samego dnia. Aby zamówić zbiornik na szambo w Tarnobrzegu wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z naszym doradcą, który odpowie na wszelkie pytania. Warto wspomnieć, że na każdy zamówiony zbiornik oraz pokrywę udzielamy aż 3-letniej gwarancji, co świadczy o jakości naszych produktów.

Wielkość zbiornika powinna zostać maksymalne dopasowana do potrzeb użytkowych gospodarstwa domowego. Ważne jest, aby pojemność szamba betonowego w Tarnobrzegu zapewniała swobodne opróżnianie zbiornika. Wybierając szambo warto wiedzieć, że każdy domownik w ciągu doby produkuje od 100 do 200 l nieczystości. Czteroosobowa rodzina przez okres dwóch tygodni wytwarza więc średnio od 5600 do 11200 l ścieków. Ważnym kryterium związanym z wyborem szamba jest pojemność szambiarki oraz częstotliwość wykonywanych przez wóz asenizacyjny kursów. W przypadku czteroosobowej rodziny optymalnym rozwiązaniem będzie wybór zbiornika o pojemności ok. 12 m3 (12000 l). Produkujemy szamba o standardowej pojemności, a na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować szamba o innych odpowiadającej klientowi pojemnościach.

Produkujemy wysokiej jakości oraz hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Tarnobrzeg. Jako krajowy sprzedawca zbiorników na szambo, możemy zaoferować naszym Klientom wyróżniającą się opcję. Charakteryzuje nas mała cena, rychła realizacja i pełne podejście. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę i dodatki jak: dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla wielu lokalizacji z Polski, mamy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy dopytać się o sposobność dla miejscowości Tarnobrzeg. W naszej firmie standardowa oferta to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 5 lat gwarancji oraz montaż szamba za darmo! Transport jest tani, a także dodatkowo płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe dostępne są w podstawowych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szamba jest jedną z głównych ogólnopolskich firm oferujących szamba betonowe dla miejscowości Tarnobrzeg. Wieloletnie doświadczenie pozwala grupie szczycić się solidną i docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na pozyskiwaniu, a także dobrych kontaktach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas szybkość obsługi klienta oraz przeprowadzenie zlecenia. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie części naszej działalności, aby nic nie spowolniło wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport oraz montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Nieduża cena za szambo betonowe dla lokalizacji Tarnobrzeg bierze się z wysokiej sprzedaży oraz wypracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek zamocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane u nas szczelne szambo betonowe, używa się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA TARNOBRZEG

5 + 14 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.