Szamba betonowe Tarnobrzeg

SZAMBA BETONOWE TARNOBRZEG

O NAS

Jesteśmy czołowym producentem szamb betonowych w Tarnobrzegu, który w branży działa już od kilkunastu lat. W naszej bogatej ofercie każdy klient z pewnością znajdzie odpowiadający mu produkt, który spełniał będzie jego bieżące potrzeby i oczekiwania.

Zbiorniki bezodpływowe, do których należą szamba to najpopularniejsze rozwiązania zwłaszcza dla posiadaczy domków jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych oraz hoteli, które nie mają dostępu do sieci kanalizacyjnej. W naszej niezwykle bogatej ofercie znaleźć można szczelne i odporne na uszkodzenia mechaniczne szamba betonowe. Tarnobrzeg postawił już na wysokiej jakości produkty, a grono zadowolonych klientów z tego miasta stale rośnie. Oferujemy zarówno szamba betonowe jednokomorowe, jak również dwu- i trzykomorowe o różnych pojemnościach. Nasza kompleksowa oferta obejmuje także tani transport, przygotowanie wykopu pod szambo oraz opcjonalnie darmowy montaż zbiornika bezodpływowego. Wybierz trwałe szambo betonowe. Tarnobrzeg wielokrotnie zaufał naszym produktom. Nasze szamba betonowe z powodzeniem mogą być stosowane również na gruntach podmokłych.

szamba betonowe Tarnobrzeg

ZBIORNIKI NA SZAMBO TARNOBRZEG!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE W TARNOBRZEGU

Jeśli chodzi o szczelne i trwałe szamba betonowe, Tarnobrzeg może liczyć na naszą kompleksową ofertę. Oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji zamówienia, szybki transport i montaż. Po wcześniejszym uzgodnieniu transport możliwy jest jeszcze tego samego dnia. Aby zamówić zbiornik na szambo w Tarnobrzegu wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z naszym doradcą, który odpowie na wszelkie pytania. Warto wspomnieć, że na każdy zamówiony zbiornik oraz pokrywę udzielamy aż 5-letniej gwarancji, co świadczy o jakości naszych produktów.

Wielkość zbiornika powinna zostać maksymalne dopasowana do potrzeb użytkowych gospodarstwa domowego. Ważne jest, aby pojemność szamba betonowego w Tarnobrzegu zapewniała swobodne opróżnianie zbiornika. Wybierając szambo warto wiedzieć, że każdy domownik w ciągu doby produkuje od 100 do 200 l nieczystości. Czteroosobowa rodzina przez okres dwóch tygodni wytwarza więc średnio od 5600 do 11200 l ścieków. Ważnym kryterium związanym z wyborem szamba jest pojemność szambiarki oraz częstotliwość wykonywanych przez wóz asenizacyjny kursów. W przypadku czteroosobowej rodziny optymalnym rozwiązaniem będzie wybór zbiornika o pojemności ok. 12 m3 (12000 l). Produkujemy szamba o standardowej pojemności, a na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować szamba o innych odpowiadającej klientowi pojemnościach.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA TARNOBRZEG

15 + 4 =