Szamba betonowe Jarosław

SZAMBA BETONOWE JAROSŁAW

O NAS

Szambo stanowi jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia budynków jednorodzinnych lub wielorodzinnych, które nie mają dostępu do sieci kanalizacyjnej. Budujesz dom i chcesz kupić wysokiej jakości szczelne szamba betonowe? Jarosław, jak również całe województwo podkarpackie mogą liczyć na pełne wsparcie naszej firmy, która produkcją szamb betonowych i dodatków do szamb zajmuje się od wielu lat.

Interesuje Cię kupno wysokiej jakości szamb betonowych, które posłużą Tobie i Twoim najbliższym przez lata? Skorzystaj z naszej oferty na szamba betonowe. Jarosław zaufał już naszym produktom. Nasze szamba jednokomorowe i dwukomorowe zostały wykonane z wytrzymałego materiału, jakim jest beton B25W8. Nasze szamba są niezwykle szczelne, co eliminuje ryzyko przechodzenie zanieczyszczeń do podłoża. Ponadto szamba betonowe z Jarosławia są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki niezwykłej staranności wykonania produkowane przez nas szamba z powodzeniem można stosować również na luźniejszym podłożu, co wymaga odpowiedniego przygotowania wykopu.

szamba betonowe Jarosław

ZBIORNIKI NA SZAMBO JAROSŁAW!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE JAROSŁAW

Produkowane przez naszą firmę szambo jednokomorowe z Jarosławia najczęściej stosuje się na działkach o małej powierzchni. Szamba jednokomorowe są najtańszym rozwiązaniem przy montażu, jednak w tym przypadku należy liczyć się z częstszym zamawianiem wozu asenizacyjnego. Zbiornik jednokomorowy będzie idealny dla malej rodziny, jednak przy większej liczbie domowników rozwiązanie to będzie nieekonomiczne.

Wytwarzamy solidne oraz hermetyczne szamba betonowe dla miasta Jarosław. Jako ogólnopolski konstruktor zbiorników na szambo, chcemy wystosować dla Państwa najlepszą opcję. Charakteryzuje nas mała cena, szybka realizacja, a także pełne podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę oraz komponenty takie jak: podłącza, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Dla dużej liczby lokalizacji w naszym kraju, mamy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Proszę dopytać nas o sposobność dla miejscowości Jarosław. W naszej firmie tradycyjna oferta ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi i dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie. Szamba betonowe produkowane są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Firma Szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnokrajowych podmiotów dostarczających szamba betonowe dla miejscowości Jarosław. Bardzo duże doświadczenie pozwala nam szczycić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu, a także dobrych relacjach z najszybszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość obsługi klienta oraz przeprowadzenie usługi. Od lat staramy się usprawnić wszelkie części naszej działalności, żeby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport oraz montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy dobraniu właściwych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Niska cena za szambo betonowe dla lokalizacji Jarosław bierze się z ogromnej sprzedaży i najlepszych metod.

Szamba betonowe, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze przez nas hermetyczne szambo betonowe, używa się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także szamba betonowe Dębica!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA JAROSŁAW

12 + 14 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.