Szamba betonowe Stalowa Wola

SZAMBA BETONOWE STALOWA WOLA

O NAS

Jako znany i ceniony na polskim rynku producent szamb betonowych naszym Klientom oferujemy solidne i trwałe zbiorniki w całej gamie pojemności od 4 m3 do 12 m3. Na życzenie Klienta produkujemy również zbiorniki o innych interesujących go pojemnościach. Szczelność to kolejna cecha wyróżniająca nasze szamba betonowe. Stalowa Wola oraz Nowa Dęba w pełni zaufała już naszym produktom.

Zbiorniki na szamba jednokomorowe składają się wyłącznie z jednej komory. To zbiorniki bezodpływowe, które należy opróżniać raz na jakiś czas przez szambiarkę. Do ich niewątpliwych zalet należy dość niska cena i możliwość montażu również na obszarach podmokłych. Nasza firma oferuje wysokiej jakości szczelne i solidne szambo betonowe. Stalowa Wola z powodzeniem może zaufać oferowanym przez naszą firmę zbiornikom, które posłużą domownikom przez długie lata.

szamba betonowe Stalowa Wola

ZBIORNIKI NA SZAMBO STALOWA WOLA!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE NOWA DĘBA I STALOWA WOLA

Produkowane przez naszą firmę szamba betonowe dwukomorowe ze Stalowej Woli przedzielone są pionową przegrodą na dwie komory. To popularne rozwiązania w zakresie odprowadzania i gromadzenia nieczystości pochodzących z większych gospodarstw domowych. Do jednej z komór przedostają się nieczystości grube, natomiast do drugiej nieczystości płynne. Każda komora posiada osobny kominek rewizyjny. Jako czołowy producent szamb betonowych w Stalowej Woli i wsi Nowa Dęba zarówno na produkowane zbiorniki, jak również na pokrywę udzielamy aż 3 letniej gwarancji na piśmie.

Ponieważ Klienci cenią sobie nie tylko jakość kupowanych produktów, ale również cenę, dlatego też nasza firma oferuje szamba betonowe w niezwykle atrakcyjnej dla Klienta cenie. Dodatkowo do każdego zakupionego produktu oferujemy tani transport we wskazane miejsce oraz darmowy montaż, w związku z czym cena szamba betonowego w Stalowej Woli nie różni się od ceny zbiornika wraz z jego profesjonalnym montażem.

Wytwarzamy wysokiej jakości oraz hermetyczne szamba betonowe dla miasta Stalowa Wola. Jako ogólnopolski producent zbiorników na szambo, możemy wystosować naszym Klientom najtańszą usługę. Cechuje nas niewielka cena, błyskawiczna odpowiedź, a także kompleksowe podejście. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę oraz komponenty takie jak: podłącza, płyty przejazdowe, czy kominki. Dla wielu miejscowości w kraju, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy spytać się o sposobność dla miasta Stalowa Wola. Nasza tradycyjna opcja to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 5-letnią gwarancję, a także montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Firma Szamba jest jedną z czołowych ogólnokrajowych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Stalowa Wola. Bardzo duże doświadczenie pozwala grupie chlubić się mocną i docenianą marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu i jak najlepszych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas szybkość obsługi klienta oraz przeprowadzenie usługi. Od lat dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie etapy naszej pracy, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport oraz montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Nieduża cena za szambo betonowe dla miasta Stalowa Wola bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży i wypracowanych metod.

Szamba betonowe, które wytwarzamy, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek zamocowane są na profesjonalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także szamba betonowe Sanok!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA STALOWA WOLA

11 + 7 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.