Szamba betonowe Siedlce

SZAMBA BETONOWE SIEDLCE

O NAS

Szambo betonowe, które oferujemy w miejscowości Siedlce, to niemający odpływu zbiornik, który przeznaczony jest do zbierania odpadów wodnych. Materiał używany do produkcji zbiorników to najczęściej twardy beton. Posiadamy w ofercie betonowe zbiorniki na szambo, które są w stanie pomieścić od 4m3 do 12m3 nieczystości i są osadzane przy budynkach, które nie posiadają dostępu do kanalizacji. Jako producent zbiorników betonowych nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami, jakie poszukują zbiorników na własne potrzeby. Cena wraz z każdym oferowanych przez nas zbiornikiem jest atrakcyjna i dostępna dla Klienta. Zbiorniki betonowe na Szamba są najbardziej powszechnie stosowanymi zbiornikami na ścieki, deszczówkę oraz gnojowicę. Są one nieprzepuszczalne, wytrzymałe oraz ekologiczne. Beton z którego wykonane są charakteryzuje oczywiście wysoka jakość i długotrwała trwałość. Produkty wytwarzane przez naszą firmę stanowią więc połączenie znakomitej jakości, funkcjonalności i wytrzymałości na uszkodzenia. Cechuje je także szczelność na długi okres użytkowania oraz odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i chemiczne.

szamba betonowe Siedlce

ZBIORNIKI NA SZAMBO SIEDLCE!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE SIEDLCE

Nasze przedsiębiorstwo to producent z miasta Siedlce, który w procesie produkcji wykorzystuje jakościowy beton B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane o średnicy 8 mm oraz stalowe pręty gładkie o średnicy 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na specjalny klej idealny każdych warunków pogodowych. Nasze szczelne szamba betonowe, zarówno małe, jak i duże: jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze. Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje zarówno zbiorniki na szambo, jak i wodę deszczową czy mieszaninę odchodów zwierzęcych i resztek roślinnych. Pojemniki na wodę deszczową służą do zbierania zbędnej cieczy z rur spustowych rynien znajdujących się na budynku. Taka woda może służyć później nawadnianiu roślin. Firma produkcyjna wyjątkowej jakości, a zarazem ekonomicznych zbiorników betonowych jest osiągalna dzięki wprowadzeniu nowatorskich metod w procesie tworzenia. Ważną rolę odgrywa również wykwalifikowana kadra pracownicza, która rozwija swoją wiedzę, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje w dziedzinie technologii produkcji tych szamb. Przedstawione przez nas zbiorniki na szambo i deszczówkę są tworzone według sprawdzonych projektów, które zostały zaakceptowane przez wiele lat praktyki.

Chcemy kompleksowo wyręczyć Państwa w problemie magazynowania nieczystości, dlatego wykonujemy zbiorniki na szambo z wykopem i koparką tam gdzie jest potrzebne w miejscowości Siedlce i okolicy. Jeśli zdecydują się Państwo na pełne wykonanie szamba betonowego z koparką, oznacza to usunięcie dużego problemu z Państwa barków. Już samo osadzenie zbiornika w danym miejscu może okazać się nieodpowiednie, stąd nie warto robić tego samemu! Jak wygląda proces zakupu szamba? Zgłaszają się Państwo do nas np. telefonicznie, po czym nasz konsultant doradza w wyborze właściwego zbiornika pod kątem jego typu oraz objętości. Podstawowe rodzaje to oczywiście szamba jednokomorowe, szamba dwukomorowe i trzykomorowe szamba, a wymiary to 4,6,8,10,12m3. Następnie, po uzgodnieniu szczegółów i zatwierdzeniu ceny, zajmujemy się produkcją szamba. Wykorzystujemy przy tym zgodne z normami materiały, a gotowy produkt sprawdzamy pod kątem szczelności. Gotowe szamba betonowe transportujemy do Państwa, a naszą maszyną budowlaną wykonujemy wykop. Gdy wszystko jest gotowe, następuje fachowy montaż zbiornika. Od tego czasu mogą Państwo cieszyć się z powodzenia przedsięwzięcia!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA SIEDLCE

4 + 9 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.