Szamba betonowe Mielec

SZAMBA BETONOWE MIELEC

O NAS

Jako czołowy producent szamb betonowych wytwarzamy produkty w najbardziej konkurencyjnych cenach, stawiając na najwyższą jakość świadczonych usług. Nasze produkty to solidne i trwałe szamba betonowe. Mielec to miejsce, w którym świadczymy usługi w zakresie produkcji, sprzedaży, transportu i montażu zbiorników na szamba.

Specjalnością naszej firmy jest produkcja oraz montaż zbiorników na szamba oraz dodatków do szamb. Produkujemy nie tylko szambo betonowe jednokomorowe w Mielcu, ale także wysokiej jakości szambo dwukomorowe. Mielec, jak również pozostała część województwa podkarpackiego niejednokrotnie zaufała już naszym produktom. W bogatej ofercie posiadamy szamba betonowe o pojemnościach: 4 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. W razie potrzeby jesteśmy w stanie wyprodukować również zbiorniki o innej, wskazanej przez Klienta pojemności. W naszej ofercie oprócz szamb znaleźć można także dodatki do szamb, w tym kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe oraz sygnalizatory napełniania.

szamba betonowe Mielec

ZBIORNIKI NA SZAMBO MIELEC!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE W MIELCU

Klienci szczególną uwagę przykładają nie tylko do jakości oferowanych produktów, ale również do ich ceny. Nasza firma oferuje szamba betonowe w korzystnej dla Klienta cenie. Do każdego produktu Klient otrzymuje aż 3-letnią gwarancję. Dodatkowo do każdego zakupionego zbiornika oferujemy tani transport we wskazane przez Klienta miejsce w Mielcu, a także darmowy montaż. W związku z powyższym cena szamba betonowego z Mielca nie różni się niczym od ceny zbiornika wraz z fachowym montażem. Czas postawić na solidne i niedrogie szamba betonowe z Mielca.

Wytwarzamy wysokiej jakości oraz szczelne szamba betonowe dla lokalizacji Mielec. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo, możemy wystosować naszym Klientom wyróżniającą się usługę. Charakteryzuje nas mała cena, rychła realizacja oraz kompleksowe podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę oraz dodatki jak np. dekle, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Wobec wielu lokalizacji w kraju, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy zapytać nas o sposobność dla miasta Mielec. Nasza tradycyjna oferta ma szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję oraz montaż szamba gratis! Transport jest tani oraz dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe osiągalne są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Nasza firma jest jedną z najsolidniejszych ogólnokrajowych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miasta Mielec. Bardzo duże doświadczenie pozwala grupie szczycić się mocną i docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na pozyskiwaniu, a także dobrych kontaktach z najlepszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy błyskawiczność obsłużenia klienta oraz przeprowadzenie zlecenia. Od dawna staramy się uskutecznić wszystkie części naszej pracy, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport oraz montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany i profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla lokalizacji Mielec wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także najlepszych metod.

Szamba betonowe, które oferujemy, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek zamocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także szamba betonowe Stalowa Wola!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA MIELEC

8 + 10 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.