Szamba betonowe Mielec

SZAMBA BETONOWE MIELEC

O NAS

Jako czołowy producent szamb betonowych wytwarzamy produkty w najbardziej konkurencyjnych cenach, stawiając na najwyższą jakość świadczonych usług. Nasze produkty to solidne i trwałe szamba betonowe. Mielec to miejsce, w którym świadczymy usługi w zakresie produkcji, sprzedaży, transportu i montażu zbiorników na szamba.

Specjalnością naszej firmy jest produkcja oraz montaż zbiorników na szamba oraz dodatków do szamb. Produkujemy nie tylko szambo betonowe jednokomorowe w Mielcu, ale także wysokiej jakości szambo dwukomorowe. Mielec, jak również pozostała część województwa podkarpackiego niejednokrotnie zaufała już naszym produktom. W bogatej ofercie posiadamy szamba betonowe o pojemnościach: 4 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. W razie potrzeby jesteśmy w stanie wyprodukować również zbiorniki o innej, wskazanej przez Klienta pojemności. W naszej ofercie oprócz szamb znaleźć można także dodatki do szamb, w tym kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe oraz sygnalizatory napełniania.

szamba betonowe Mielec

ZBIORNIKI NA SZAMBO MIELEC!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE W MIELCU

Klienci szczególną uwagę przykładają nie tylko do jakości oferowanych produktów, ale również do ich ceny. Nasza firma oferuje szamba betonowe w korzystnej dla Klienta cenie. Do każdego produktu Klient otrzymuje aż 5 -letnią gwarancję. Dodatkowo do każdego zakupionego zbiornika oferujemy tani transport we wskazane przez Klienta miejsce w Mielcu, a także darmowy montaż. W związku z powyższym cena szamba betonowego z Mielca nie różni się niczym od ceny zbiornika wraz z fachowym montażem. Czas postawić na solidne i niedrogie szamba betonowe z Mielca.

Zobacz także szamba betonowe Stalowa Wola!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA MIELEC

3 + 12 =