Szamba betonowe Krosno

SZAMBA BETONOWE KROSNO

O NAS

Jesteśmy czołowym producentem zbiorników z przeznaczeniem na szamba, deszczówkę, gnojówkę oraz gnojowicę. Oprócz szamb w naszej ofercie znaleźć można także dodatki do szamb. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości szczelnych zbiorników na swoją posesję, skorzystaj z naszej bogatej oferty na szamba betonowe. Krosno może liczyć na pełne wsparcie naszej firmy.

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór szamb betonowych o różnej pojemności, które idealnie sprawdzą się jako zbiorniki na mniejsze bądź też większe ilości nieczystości pochodzących z gospodarstw domowych. W sprzedaży posiadamy również dodatki do szamb, a wśród nich m.in. kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia oraz szybkozłączki. Jesteśmy rozwijającą się firmą, dlatego też staramy się systematycznie poszerzać swoją ofertę na szamba betonowe. Krosno oraz Iwonicz-Zdrój wybrało już nasze produkty.

szamba betonowe Krosno

ZBIORNIKI NA SZAMBO KROSNO!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE IWONICZ-ZDRÓJ i KROSNO

W naszej ofercie Klient znajdzie zbiorniki na szamba w przystępnej dla niego cenie. Nasze zbiorniki posiadają certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001, a także deklarację zgodności otrzymane na piśmie. Na każdy zakupiony zbiornik nasz Klient otrzymuje również 3-letnią gwarancję. Do zakupionego produktu oferujemy tani transport we wskazane przez Klienta miejsce oraz darmowy montaż zbiornika wraz z przygotowaniem wykopu. Nasza firma to zdecydowany lider produkujący szczelne szamba betonowe jednokomorowe w Krośnie. Produkujemy również szamba betonowe dwukomorowe. Krosno, a także Iwonicz Zdrój ma szczęście, bo może liczyć na pełne wsparcie naszych fachowców na każdym etapie realizacji zlecenia.

Zobacz także szamba betonowe Jasło!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA KROSNO

7 + 11 =