Szamba betonowe Leżajsk

SZAMBA BETONOWE LEŻAJSK

O NAS

Szamba betonowe, które oferujemy w mieście Leżajsk, to niemający odpływu zbiornik, który służy do zbierania odpadów wodnych. Materiał stosowany do wykonania zbiorników to najczęściej beton. Oferujemy betonowe zbiorniki na szambo, jakie mogą pomieścić w zakresie od 4m3 do 12m3 nieczystości i są osadzane przy obiektach, które nie mają dostępu do kanalizacji. Jako wytwórca zbiorników z betonu nawiązujemy współpracę z osobami prywatnymi oraz firmami, które szukają szamb na własne potrzeby. Cena wraz z każdym sprzedawanych przez nas zbiornikiem jest atrakcyjna i dostępna dla Klienta. Betonowe szamba są najbardziej powszechnie stosowanymi zbiornikami na ścieki, wodę deszczową oraz odchody zwierzęce. Są one szczelne, wytrzymałe oraz przyjazne dla środowiska. Beton ten charakteryzuje oczywiście wysoka wytrzymałość i długotrwała trwałość. Produkty wytwarzane przez naszą firmę stanowią więc połączenie najwyższej jakości, użyteczności i wytrzymałości. Cechuje je także nieprzepuszczalność na długi okres użytkowania oraz wysoka odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

szamba betonowe Leżajsk

ZBIORNIKI NA SZAMBO LEŻAJSK!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE LEŻAJSK

Nasze przedsiębiorstwo to producent z miasta Leżajsk, który w procesie produkcji wykorzystuje doskonały beton B25. Stosujemy armaturę ze żebrowaniem o średnicy 8 mm oraz stalowe pręty gładkie o średnicy 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na klej przystosowany do każdych warunków pogodowych. Nasze szczelne szamba betonowe, zarówno małe, jak i duże: jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki domowe i przemysłowe. Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje zarówno zbiorniki na szambo, jak i deszczówkę czy mieszaninę odchodów i słomy. Pojemniki na wodę deszczową służą do zbierania nadmiaru cieczy z rur spustowych rynien znajdujących się na budynku. Taka woda może służyć później podlewaniu roślin. Produkcja wyjątkowej jakości, a przy tym tanich pojemników betonowych jest do osiągnięcia dzięki wprowadzeniu nowatorskich metod w procesie produkcji. Ważną rolę odgrywa również wykwalifikowana kadra pracownicza, która poszerza swoją wiedzę, zwiększając tym samym swoje kwalifikacje w dziedzinie technologii produkcji tych szamb. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo i deszczówkę są produkowane według sprawdzonych projektów, które zostały przebadane przez wiele lat praktyki.

Chcemy kompleksowo zastąpić Państwa w problemie magazynowania fekaliów, dlatego wykonujemy szamba z koparką i wykopem w dowolnym miejscu w mieście Leżajsk i okolicy. Jeśli zdecydują się Państwo na całkowite wykonanie szamba betonowego z montażem, oznacza to usunięcie dużego problemu z Państwa barków. Już samo osadzenie zbiornika w danym miejscu może okazać się nieodpowiednie, stąd nie warto robić tego samemu! Jak wygląda proces nabycia szamba? Zgłaszają się Państwo do nas np. telefonicznie, po czym nasz specjalista doradza w wyborze właściwego zbiornika pod kątem jego rodzaju oraz objętości. Podstawowe rodzaje to oczywiście szamba jednokomorowe, zbiorniki dwukomorowe i szamba trzykomorowe, a wymiary to 4,6,8,10,12m3. Następnie, po uzgodnieniu szczegółów i zatwierdzeniu ceny, zajmujemy się produkcją zbiornika. Wykorzystujemy przy tym zgodne z normami materiały, a gotowy produkt sprawdzamy pod kątem szczelności. Gotowe szamba betonowe transportujemy do Państwa, a naszą maszyną budowlaną wykonujemy wykop. Gdy wszystko jest gotowe, następuje profesjonalny montaż zbiornika. Od tego czasu mogą Państwo cieszyć się z powodzenia przedsięwzięcia!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA LEŻAJSK

13 + 3 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.