Szamba betonowe Kraśnik

SZAMBA BETONOWE KRAŚNIK

O NAS

Szamba betonowe, które oferujemy w mieście Kraśnik, to bezodpływowy pojemnik, który przeznaczony jest do zbierania ścieków. Materiał używany do wykonania zbiorników to zazwyczaj twardy beton. Posiadamy w ofercie szamba betonowe, które mogą pomieścić od 4m3 do 12m3 nieczystości i są montowane przy obiektach, które nie mają dostępu do sieci kanalizacyjnej. Jako wytwórca zbiorników betonowych nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi oraz firmami, jakie poszukują szamb na swoje potrzeby. Koszt sprzedaży wraz z każdym z sprzedawanych przez nas zbiornikiem jest konkurencyjna i dostępna dla naszych klientów. Betonowe szamba są najbardziej często wybieranymi zbiornikami na fekalia, deszczówkę oraz odchody zwierzęce. Są one hermetyczne, trwałe oraz przyjazne dla środowiska. Beton z którego wykonane są charakteryzuje bez wątpienia wysoka jakość i długa trwałość. Produkty wytwarzane przez naszą spółkę stanowią więc połączenie najwyższej jakości, praktyczności i wytrzymałości. Cechuje je także nieprzepuszczalność na długi okres użytkowania oraz odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

szamba betonowe Kraśnik

ZBIORNIKI NA SZAMBO KRAŚNIK!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE KRAŚNIK

Nasze przedsiębiorstwo to producent z miasta Kraśnik, który w procesie produkcji wykorzystuje doskonały beton B25. Stosujemy stalowe pręty z żebrowaniem o średnicy 8 mm oraz stalowe pręty gładkie o średnicy 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na klej przystosowany do każdych warunków pogodowych. Nasze szczelne szamba betonowe, zarówno małe, jak i duże: jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki domowe i przemysłowe. Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje zarówno zbiorniki na ścieki, jak i opadową wodę deszczową czy gnojowicę. Pojemniki na wodę deszczową służą do zbierania dodatkowej cieczy z rur spustowych rynien znajdujących się na budynku. Taka woda może służyć później podlaniu roślin. Produkowanie wyjątkowej jakości, a jednocześnie ekonomicznych zbiorników betonowych jest możliwa dzięki wprowadzeniu innowacyjnych metod w trakcie produkcji. Ważną rolę odgrywa również wykwalifikowana kadra pracownicza, która stale rozwija swoją wiedzę, uaktualniając tym samym swoje kwalifikacje w dziedzinie technologii produkcji tych zbiorników na szambo. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo i deszczówkę są produkowane według sprawdzonych projektów, które zostały przebadane przez wiele lat praktyki.

Chcemy kompleksowo wyręczyć Państwa w problemie magazynowania fekaliów, dlatego wykonujemy szamba z wykopem i koparką w wybranej lokalizacji w mieście Kraśnik i okolicy. Jeśli zdecydują się Państwo na pełne wykonanie szamba betonowego z wykopem, oznacza to usunięcie ciężkiego problemu z Państwa barków. Już samo osadzenie zbiornika w danym miejscu może okazać się nieodpowiednie, stąd nie warto robić tego samemu! Jak wygląda proces zakupu szamba? Zgłaszają się Państwo do nas np. telefonicznie, po czym nasz specjalista doradza w wyborze właściwego zbiornika pod kątem jego typu oraz objętości. Podstawowe rodzaje to oczywiście zbiorniki jednokomorowe, szamba dwukomorowe i zbiorniki trzykomorowe, a wymiary to 4,6,8,10,12m3. Następnie, po uzgodnieniu szczegółów i zatwierdzeniu ceny, zajmujemy się produkcją pojemnika. Wykorzystujemy przy tym certyfikowane materiały, a gotowy produkt sprawdzamy pod kątem szczelności. Gotowe zbiorniki betonowe transportujemy do Państwa, a naszą koparką wykonujemy otwór. Gdy wszystko jest gotowe, następuje profesjonalny montaż zbiornika. Od tego czasu mogą Państwo cieszyć się z powodzenia przedsięwzięcia!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA KRAŚNIK

3 + 8 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.