Szambo betonowe Jasło

SZAMBA BETONOWE JASŁO

O NAS

Zarówno budowa domku jednorodzinnego lub wielorodzinnego, jak również gruntowny remont związane są z odpowiednim wyborem zbiornika na szambo – zwłaszcza przy braku dostępu do kanalizacji. Nasza firma oferuje wysokiej jakości szczelne szambo jednokomorowe oraz szambo dwukomorowe. Jasło to jedno z miast w województwie podkarpackim, które zaufało naszym produktom.

Produkowane przez nas szamba betonowe w Jaśle wyróżnia wysoka szczelność oraz odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Materiałem, z jakiego wytwarzane są nasze produkty jest beton B25W8. Produkowane zbiorniki na szamba posiadają niezbędny certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności potwierdzoną na piśmie. Jako producent szamb betonowych do każdego zakupionego szamba dołączamy aż 3-letnią gwarancję. Oprócz solidnych szamb oferujemy również tani transport zakupionego produktu, przygotowanie wykopu pod szambo oraz darmowy montaż zbiornika. Wybierz solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne szamba betonowe. Jasło, Strzyżów i okolice mogą liczyć na nasze pełne wsparcie.

szamba betonowe Jasło

ZBIORNIKI NA SZAMBO JASŁO!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE STRZYŻÓW I JASŁO

Szambo betonowe jest niezbędnikiem przy każdej nowej inwestycji, która nie ma dostępu do sieci kanalizacji i z pewnością jest zakupem na wiele lat. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić każdemu z naszych Klientów fachową obsługę. Na każdym z etapów współpracy z nami Klient otrzymuje niezbędne informacje. Realizujemy kompleksowo zamówienia m.in. na szambo jednokomorowe. Jasło, a także Strzyżów zaufało już naszym produktom, które oferujemy w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Zobacz także szamba betonowe Jarosław!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA JASŁO

9 + 2 =