Szamba Tarnów

SZAMBA BETONOWE TARNÓW

Konstruujemy solidne, a także hermetyczne szamba betonowe dla miejscowości Tarnów. Jako regionalny producent zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie wystosować dla Państwa najlepszą opcję. Charakteryzuje nas niewielka cena, szybka odpowiedź, a także całościowe podejście. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę i dodatki takie jak: dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla dużej liczby miast w kraju, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy zapytać nas o sposobność dla miasta Tarnów. Nasza tradycyjna opcja zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji, a także montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz ekstra płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe konstruowane są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Nasza firma jest jedną z najsolidniejszych ogólnopolskich firm dostarczających szamba betonowe dla miasta Tarnów. Wieloletnie doświadczenie pozwala grupie chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od samego początku koncentrujemy się na zdobywaniu oraz dobrych kontaktach z najważniejszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas szybkość przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od lat dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszelkie elementy naszej działalności, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport oraz montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo. Nasz fachowy, a także profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miejscowości Tarnów bierze się z wysokiej sprzedaży i wypracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik na zewnątrz zabezpieczony jest substancją Izolbet. Pokrywa oraz kominek zamocowane są na profesjonalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, używa się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

szamba betonowe Tarnów

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA TARNÓW

10 + 3 =

ZBIORNIKI NA SZAMBO FAQ

Zaczynaliśmy jako producent szamb betonowych, zaopatrując klientów indywidualnych i korporacyjnych w produkty z jednego miasta. Jednak ze względu na rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi w wielu regionach i województwach na terenie całego kraju, szybko rozszerzyliśmy naszą działalność. Wraz z rozwojem budownictwa mieszkaniowego szybko staliśmy się kompleksowym dostawcą szamb 4, 6, 8, 10, 12m3, szamb wielkogabarytowych, przeciwpożarowych, betonowych i dodatków. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi na terenie całego kraju. Kiedy zaopatrujemy teren miasta Tarnów w betonowe szamba, traktujemy ten teren bardzo poważnie. Realizujemy małe i duże projekty szamb betonowych i innych zbiorników.

Zobacz także: szamba betonowe Rzeszów

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Tarnów?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie dla miasta Tarnów.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.