Szamba betonowe Oświęcim

SZAMBA BETONOWE OŚWIĘCIM

O NAS

Szamba betonowe, które oferujemy w mieście Oświęcim, to niemający odpływu pojemnik, który służy do zbierania odpadów wodnych. Materiał stosowany do wykonania szamb to zazwyczaj twardy beton. Oferujemy szamba betonowe, które mogą pomieścić od 4m3 do 12m3 ścieków i są montowane przy budynkach, które nie posiadają dostępu do kanalizacji. Jako producent zbiorników z betonu współpracujemy z osobami prywatnymi oraz firmami, jakie szukają zbiorników na swoje potrzeby. Cena wraz z każdym proponowanych przez nas zbiornikiem jest niska i dostępna dla naszych klientów. Szamba betonowe są najbardziej powszechnie stosowanymi zbiornikami na nieczystości, opady atmosferyczne oraz odchody zwierzęce. Są one hermetyczne, trwałe oraz ekologiczne. Beton używany w produkcji charakteryzuje naturalnie wysoka trwałość i długa trwałość. Produkty wytwarzane przez naszą spółkę stanowią więc połączenie znakomitej jakości, funkcjonalności i wytrzymałości. Cechuje je także nieprzepuszczalność na długi okres użytkowania oraz wysoka odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia spowodowane wpływem czynników zewnętrznych.

szamba betonowe Oświęcim

ZBIORNIKI NA SZAMBO OŚWIĘCIM!

NAJLEPSZE SZAMBO BETONOWE OŚWIĘCIM

Nasze przedsiębiorstwo to producent z miasta Oświęcim, który w procesie produkcji wykorzystuje jakościowy beton B25. Stosujemy stalowe pręty z żebrowaniem o średnicy 8 mm oraz armaturę gładką o średnicy 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest izolacją Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na klej przystosowany do trudnych warunków atmosferycznych. Nasze szczelne szamba betonowe, zarówno małe, jak i duże: jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze. Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje zarówno zbiorniki na szambo, jak i opadową wodę deszczową czy gnojowicę. Pojemniki na wodę deszczową służą do zbierania dodatkowej cieczy z rur spustowych rynien znajdujących się na budynku. Taka woda może służyć później nawadnianiu roślin. Firma produkcyjna wyjątkowej jakości, a jednocześnie ekonomicznych pojemników betonowych jest możliwa dzięki użyciu innowacyjnych technik w procesie wytwarzania. Ważną rolę odgrywa również wykwalifikowana kadra pracownicza, która stale zdobywa swoją wiedzę, uaktualniając tym samym swoje kwalifikacje w dziedzinie technologii produkcji tych szamb. Przedstawione przez nas zbiorniki na szambo i deszczówkę są produkowane według sprawdzonych projektów, które zostały zaakceptowane przez wiele lat praktyki.

Chcemy kompleksowo zastąpić Państwa w problemie magazynowania nieczystości, dlatego wykonujemy zbiorniki na szambo z koparką i wykopem w dowolnym miejscu w miejscowości Oświęcim i okolicy. Jeśli zdecydują się Państwo na całkowite wykonanie szamba betonowego z wykopem, oznacza to usunięcie dużego problemu z Państwa barków. Już samo osadzenie zbiornika w danym miejscu może okazać się nieodpowiednie, stąd nie warto robić tego samemu! Jak wygląda proces sprzedaży szamba? Zgłaszają się Państwo do nas np. telefonicznie, po czym nasz pracownik doradza w wyborze właściwego zbiornika pod kątem jego rodzaju oraz objętości. Podstawowe rodzaje to oczywiście zbiorniki jednokomorowe, szamba dwukomorowe i szamba trzykomorowe, a wymiary to 4,6,8,10,12m3. Następnie, po uzgodnieniu szczegółów i zatwierdzeniu ceny, zajmujemy się produkcją zbiornika. Wykorzystujemy przy tym zgodne z normami materiały, a gotowy produkt sprawdzamy pod kątem szczelności. Gotowe szamba betonowe transportujemy do Państwa, a naszą maszyną budowlaną wykonujemy zagłębienie. Gdy wszystko jest gotowe, następuje profesjonalny montaż zbiornika. Od tego czasu mogą Państwo cieszyć się z powodzenia przedsięwzięcia!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO SZAMBA OŚWIĘCIM

11 + 6 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.